Hytera telsiz kalitesi ve pd505 serisi

Artık profesyonel bir iletişim altyapısı kurmanın zamanı geldiyse, teknolojinin tüm yeniliklerini bünyasında barındıran bu küçük devi hemen edinebilirsiniz. Hytera Telsiz ekipmanları size kompakt bir gövde içerisinde onlarca muhteşem özellik sunmaktadır. Profesyonel iletişim çözümleri içerisinde yeni nesil kapsamlı çözümlerinden olan dijital telsiz teknolojinsin yanı sıra, hybrid olarak kullanabileceğiniz analog teknoloji Hytera PD505 El Telsizi tarafından kullanıcılara sunulan önemli niteliklerdendir. Ürün her koşulda mükemmel işleve sahip, dayanıklı ve kullanışlı bir ürün olmasının yanı sıra, kullanıcılar tarafından kolay anlaşılabilen kontrollere sahiptir. İleri düzey bir uzmanlığa sahip olmayanların dahi kolayca kullanabileceği Hytera PD505 El Telsizi, dijitalleşmenin sağladığı pek çok otomatikleşmiş özelliği de kendiliğinden sağlamaktadır.

TDMA teknolojisi ile, kanal erişim teknolojisini düşük güç tüketimine dönüştüren Hytera PD505 El Telsizi 1500mah kapasiteli hafif bir pil ile dahi 16 saate kadar iletişim imkanı sunar. DMR standartları gereği, kullanıcılara direkt olarak erişebilir veya sesli grup mesajları kullanabilirsiniz. İki yönlü olarak kullanılan sistem, sinyal standartlarını da otomatik olarak taramaktadır.

Hytera PD505 El Telsizi, oldukça kaliteli materyallerle üretilmiş olup, Askeri Standartlarda Ağır Kullanım imkanı sunar. IP-55 üretim protokollerine uygun biçimde geliştirilmiş olan gövdesi, suya dayanıklı olup, basit darbelerden etkilenmez. Avrupa’da en çok tercih edilen Hytera ürünleri, öncelikle Avrupa standartlarına, arkasından Amerikan Ordu standartlarına uygundur.

Hytera PD505 El Telsizi analog veya dijital olarak kullanılabilir, ara röleler ile; zaten oldukça güçlü olan kapsama teknolojisi çok daha geniş alanlara yayılabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik hırsızlığı suçtur!