Hytera Md785

Hytera md785, ergonik tasarıma sahip, kullanım kolay,gürültülü ortamlarda net ses kalitesine ve şifreleme argoritması ile güvenli haberleşmeyi sağlar.

ıp54 özelliği ile zorlu şartlarda kullanıma uygundur.Renkli ekranı sayesinde kolayca kısa mesaj gönderebilir,gps (opsiyonel) özelliği ile konum belirleyebilir,yalnız işçi modu ile çalışanlarınızın güvenliğini arttırabilirisiniz.

Dijital sinyal iletimi sayesinde MD785G, bireysel arama,, grup aramaları ve tüm mevcut telsizlerle eşzamanlı iletişim dahil olmak üzere farklı türde sesli iletişim kurabilirsiniz.

GPS konum verisinin bir metin mesajı olarak gönderilmesine izin verir. Ek olarak, diğer GPS özellikli telsizlerin DMR telsiz sistemindeki uzaklığı ve konumu tespit edilebilir.

Hytera md785 174 × 60 × 200 mm ölçülerine, 1.7 kg ağırlığa, 1024 kanal kapasitesine  sahiptir.Bireysel ve grup çağrısı yapabilirsiniz.ıp54 standartı ile toza ve suya kısmı dayanıklıdır.Renkli ekranı sayesinde gece ve gündür kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

Hytera md785 de bulunan;Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Lehçe, İtalyanca, Rusça, Türkçe, basitleştirilmiş ve geleneksel Çince, Korece gibi menü dilleriyle kullanıcılara destek olmaktadır.

Dijital şifreleme özelliği ile görüşmeler daha güvenli olmakla birlikte, dmr standartı ile net ve kaliteli haberleşme sağlanır.Yoğun olarak devlet kurumları tarafından tercih edile md785 modeli, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanım imkanı sunar.

Hytera md785g  modeli de mevcuttur.Bu modelde , md785 modelinden farklı tek şey gps özelliğinin oluşudur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik hırsızlığı suçtur!